O nas

lek. dent.

ANNA SZYSZKOWSKA

specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2012 roku uzyskała dyplom specjalisty protetyki stomatologicznej. Ustawicznie kształci się uczestnicząc w kursach, sympozjach i seminariach. Stosuje aktualne rozwiązania z zakresu modelowania estetyki uzębienia. W szczególności interesuje się stomatologią estetyczną z wykorzystaniem rekonstrukcji pełnoceramicznych oraz odbudowy protetycznej opartej na implantach.

 

lek. dent., lek. med.

ADAM SZYSZKOWSKI

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Ukończył z wyróżnieniem wydziały lekarski i lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz uzyskał dyplom specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. Jest wieloletnim pracownikiem Oddziału Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo- Twarzowej i Onkologicznej Szpitala im. N.Barlickiego w Łodzi. Uczestnik kongresów krajowych i zagranicznych o tematyce chirurgicznej oraz licznych kursów szkoleniowych dotyczących implantologii, chirurgii szczękowo-twarzowej i chirurgii przyzębia. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgi Szczękowo-Twarzowej.

 

lek. dent.

PAWEŁ MACHAŁA

specjalista ortodoncji

Pracownik Zakładu Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, absolwent AM w Łodzi z 1996 roku, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i European Orthodontic Society. Uczestnik wielu międzynarodowych i ogólnopolskich kursów i konferencji.

 

Galeria